ЛІТОПИС

Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів  7 міста Хмельницький визначає такі напрямки:

1. Розробка та впровадження нових технологій навчання і виховання, пошуку і відбору здібних і обдарованих дітей.

2. Національне виховання, розвиток учнів, пробудження в них духовності.

3. Забезпечення гармонійного розвитку учня, його базової загальноосвітньої підготовки на підвищеному рівні, що включає розвиток дитини як особистості, її нахилів, інтересів, здібностей.

4. Забезпечення умов для ранньої професійної орієнтації та професійного самовизначення учнів

5. Ставлення до батьків, як суб’ єктів навчально-виховного процесу СЗОШ №7

Наш девіз: “Знай свої права, виконуй обов’язки “

Гімн

На цій землі, як у широкім полі,

Де є лани навколо, простір і стежки,

Обрали ми життя у сьомій школі,

Тут наші друзі, вчителі, книжки.

Тут вчать любити маму й тата,

Тут вчаться всі читати і писати,

Народ любити, рідну Батьківщину.

Країна, школа і батьки – родина!

Прекрасний колектив педагогічний

Учителі й директор на чолі,

Нас всіх в країну знань покличе,

Щоб у житті не загубились ми.

В цих стінах навчаємось нового,

Вивчаємо обов’язки й права.

Надасть нам школа шанс і допомогу

І з нас зросте держава правова.

ІСТОРІЯ ЗАКЛАДУ

Відомо, що початкова Проскурівська школа № 7 прийняла перших учнів десь на початку ХХ століття. Школа починала свою історію по вул. 25 Жовтня, зараз – вул. Проскурівська в будинку Центру технічної творчості, і це була Проскурівська початкова школа № 7. Фашистська окупація зруйнувала освіту в Україні, школи були перетворені на склади, госпіталі, казарми. Серед шкіл міста, що відновили роботу після звільнення Проскурова була жіноча середня школа № 7. У 1956 році закінчилось будівництво по вулиці Шевченка. Два верхніх поверхи віддали для школи, яка називалась: Залізнична школа №75 станції Хмельницький південно-західно залізниці. Центр управління освітою був у м. Жмеринка.
Середня школа № 75 на підставі постанови Ради Міністрів СРСР від 24 грудня 1960 року була передана у відомство Міністерства освіти УРСР та перейменована в середню школу № 7. В 1967 році був збудований новий будинок школи по вул. Заводській, 33. В цьому будинку школа № 7 знаходиться по сьогоднішній день.