КОНКУРСИ

Вітаємо і пишаємося нашим Літнаровичем Денисом, учнем 5-А класу, вчителем української мови та літератури Єрмаковою Ольгою Іванівною! Денис виборов перемогу в міському конкурсі “КВІТКА ПРОМЕТЕЯ” та посів ІІІ місце. Ви- найкращі!

16.02.2024 р. провели шкільний етап літературного фестивалю-конкурсу “СЛОВО НАЦІЇ”. Журі визначило переможців, які представлятимуть наш заклад освіти на міському етапі конкурсу:

Номінація “Художнє читання” підтема “Поети рідного краю”

1. Снігур Ірина, 5-А клас (молодша вікова категорія);

2. Сулятицька Дар’я, 8-Б клас (середня вікова категорія).

Номінація “Художнє читання” підтема “Незламні духом” (Події Майдану):

1. Стрателюк Софія, 3-Б клас (молодша вікова категорія)

2. Снігур Анастасія, 7-А клас (середня вікова категорія).

Номінацію “Авторська поезія” представлятиме учень 6-В класу Качур Олексій, поезія “Душа болить за Україну”.

Бажаємо успіхів у підготовці до наступного етапу💐💐💐

09.02.2024 р. провели шкільний етап конкурсу читців “КВІТКА ПРОМЕТЕЯ-24”, присвячений дню народженню Лесі Українки. Журі визначило переможців, які представлятимуть наш заклад освіти на міському етапі конкурсу:

1. Стаднічук Алевтина (1-Б клас)

2. Голуб Анастасія (3-В клас)

3. Рибак Соломія (4-А клас)

4. Літнарович Денис (5-А клас)

5. Когут Богдана (9-А клас).

Бажаємо успіхів у підготовці до наступного етапу💐💐💐

КОНКУРСИ МОН УКРАЇНИ

ШКІЛЬНА БІБЛІОТЕКА-2020

Вітаємо завідувача бібліотеки Ганну Володимирівну Вербіцьку, яка стала призером І (міського) етапу конкурсу “Шкільна бібліотека-2020” в номінації “Бібліотека- територія читання” ! Дякуємо за її самовіддану працю! Завдяки любові Ганни Володимирівни до дітей, храм книги не втрачає своєї популярності. Тут завжди багато школярів, учителів, батьків.

МІСЬКИЙ КОНКУРС “МІСТО СВОЇМИ РУКАМИ”

30 листопада 2019 року команда 8 -х класів нашої школи знову посіла ІІІ місце на міському конкурсі “Місто своїми руками”. Вітаємо !

26 листопада 2019 року учні 6-х класів нашої школи посіли третє місце на міському конкурсі на кращого знавця історії, права та місцевого самоврядування серед учнівської молоді “Місто своїми руками”. Молодці !

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТУРНІР З ГЕОГРАФІЇ

18.09.2019 року проходив Всеукраінський турнір з географіі. Наші учні вибороли третє призове місце. Молодці! Дякуємо учителю географіі, яка за короткий час підготувала гарну команду. На фото команда не в повному складі через хворобу одного з учасників.

КОНКУРС ПОЕЗІЇ ” ВІЧНИЙ ЯК НАРОД”

Одразу троє вчителів-предметників міста посіли перше місце у конкурсі читців Тарасової поезії “Вічний, як народ”. Конкурс організували спільно міська “Просвіта” та Департамент освіти й науки. Присвятили річниці перепоховання Шевченка у Каневі. Загалом вірші декламували 27-ро педагогів. Найкраще це вдалося вчителю історії Миколі Тютюннику, вчительці математики Олені Бойко та вчительці початкових класів Альоні Смульській. Подібний конкурс проводився вперше не лише у нашому місті, але й в Україні, підкреслила очільниця міської “Просвіти” Зоя Діденко.

ГРА “СОКІЛ” (“ДЖУРА”)

Наш рій “Юні захисники Вітчизни” виборов почесне III-є місце у І -му міському етапі Всеукраінськоі військово-патріотичноі юнацько- дитячоі гри “Сокіл” (“Джура”). Хлопці і дівчата разом з учителем предмету “Захист Вітчизни” А.А. Неклюєнком показали прекрасні вміння та навички, які відшліфовували упродовж не одного місяця. Вітаю Вас, Андрію Андрійовичу, і вас, моі любі учні! Пишаюся вами!

МІСЬКИЙ КОНКУРС “МІСТО-ДІТИ-ВЛАДА”

27 Грудня 2018 р. Команда “Подільські лицарі” посіла ІІІ місце у міському конкурсі на кращого знавця історії, права та місцевого самоврядування “Місто-діти-влада”.